Goebel Carl (1824 - 1899)
Na vyjížďce, signováno, datováno a popsáno vpravo dole C. Goebel in Wien 1871, kombinovaná technika/papír fixovaný na akrtonu, 51 x 67 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Goebel Carl (1824 - 1899)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |